Portfólio

Webstránka
Nová stránka ešťe prehladnejšie, modernejšie. Nový dizajn pomôže aby zákazník rýchlejšie veedel navigovať na webstránke.
Webstránka
Jednoduchá a zároveň moderná one page webstránka s harmonickými farbami.
Webstránka
Realizácia jednoduchej webstránky ktorá je prehľadná a taktiež aj elegantná, proste tak ako sa patrí v 21. storočí. SIRUPY TVOY – TRADIČNÉ SIRUPY INŠPIROVANÉ NIEKOĽKOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI ZA BAROM.
Webstránka
Realizovali sme webstránku pre inžiniersku spoločnosť, ktorá sa venuje projektovaniu, rozpočtovaniu a vizualizácii. Všetky ich projekty sme nahrali na stránku s pestrou galériou a katalógov ktoré sú k dispozícii na stránke v pdf formáte na stiahnutie. Kontaktný formulár v pravom rohu realizovaný pomocou pop up pluginu pre jednoduché a rýchle komunikovanie s firmou.
Webstránka
Krby miklos steel je firma ktorá vyrába a predáva široký sortiment krbov, kotlov a ohrievačov vody. Realizovali sme pre nich jednoduchú ale zároveň aj modernú a prehľadnú stránku kde sú všetky produkty viditeľné a pekne rozložené.
Webstránka
Vytvorenie webstránky a dizajn pre výskumné centrum, kde je možné vďaka nami vytvoreného zoznamu abecedne hľadať kľúčové osobnosti alebo tiež aj jednotlivé pracoviská.
Webstránka
Realizácia stránky o koučovaní, kde sa nachádzajú informácie o službách, a všetky dokončené kurzy a vzdelania v nami vytvorenej časovej osi podľa dátumu za radom.
Webstránka
Pripravili sme web stránku ktorá poskytuje osobnú dopravu v rámci Košíc od roku 2018. Prehľadná one page stránka poskytuje len tie hlavné informácie pre cestujúcich ako napríklad cenník alebo kontakt na firmu.
Webstránka
Navrhli sme pre firmu Ferrera úplne novú a maximálne modernú stránku s harmonickými farbami. Prehľadné a stručné informácie. Vlastne vyrobené logo na stránke.
Webstránka
E-shop vytvorený na mieru s predajom oblečenia. Možnosti filtrovania produktov podľa farby, ceny, pohlavia či veľkosti. Pri platbe sme pridali k stránke platobnú bránu cez ktorú si môžu ľudia zaplatiť jednoducho online objednávku.
Webstránka
Vytvorili sme e-shop a web stránku detského sveta plného piesní, tanca a radosti. Viacero produktov sme pridali do e-shopu kde si môžu klienti online objednávať tovar z pohodlia domova.